Nagrody

Skontaktuj się

12 688 90 00

ZAMÓW ROZMOWĘ

ZAMÓW SPOTKANIE

Wyślij email

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

2014
Deweloper Roku 2014 Spółka Mieszkaniowa Salwator po raz kolejny została laureatem konkursu "Deweloper Roku ", tym samym figurując w gronie najlepszych deweloperów w Polsce. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem  utrzymania najwyższej jakości zrealizowanych inwestycji, wyjatkowej architektury obiektów oraz standardu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
2012
Deweloper Roku 2012 Spółka Mieszkaniowa Salwator została laureatem konkursu "Deweloper Roku 2012", tym samym figurując w gronie najlepszych deweloperów w Polsce. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższej jakości zrealizowanych inwestycji, wyjatkowej architektury obiektów oraz standardu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
2011
Deweloper Roku 2011 Spółka Mieszkaniowa Salwator została laureatem konkursu "Deweloper Roku 2011", tym samym figurując w gronie najlepszych deweloperów w Polsce. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższej jakości zrealizowanych inwestycji, wyjatkowej architektury obiektów oraz standardu, spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Eurocertyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług Prestiżowy Certyfikat w kategorii Dobrych Praktyk Obsługi i Usług. EuroCertyfikat jest oparty na zasadach międzynarodowej rywalizacji, co czyni go rzetelnym źródłem informacji o najbardziej wartościowych firmach i produktach w naszym kraju. Zdobywają go firmy, które potrafią dostosować się do przepisów unijnych, spełniają jakościowe normy i reagują na zachodzące zmiany gospodarcze.
Tytuł "Mieszkaniowa Marka Roku 2011" - najbardziej rozpoznawalna marka w kategorii - firma deweloperska Kraków - I miejsce przyznany przez nowyadres.pl
2010
Certyfikat "Miejsce Przyjazne Maluchom" - V edycja
2009
Laureat plebiscytu Przyjazny Wystawca X edycji Targów Mieszkań, Domów i Wyposażenia - tabelaofert.pl
Zwycięzca konkursu "Kraków bez barier" na najlepiej dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych obiekt w kategorii "Obiekty mieszkalne". Nagroda dla Os. im. W.A. Mozarta w Krakowie
Certyfikat firmy wspierającej Rządowy Program "Rodzina na swoim"
Tytuł „Przyjaciela Sportu” za wkład w rozwój kultury fizycznej. Nagroda przyznana przez Prezydenta Miasta Krakowa.
Podziękowania dla SM Salwator od Studia YAPAoraz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcegoim. Św. Ludwika w Krakowie.
Podziękowania od Wisły Kraków S.A.za „tworzenie najlepszej drużyny w Polsce”
Tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku i nagroda Złotego Sokoła za Osiedle Mozarta.Nagroda przyznana przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.
Nagroda III Stopnia „Budowa Roku” za realizację inwestycji Salwator Tower. Nagroda przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.
Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w Konkursie na Najlepsze Produkty i Usługi.
Certyfikat „Solidna Firma” w Programie Gospodarczo-Konsumenckim,pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej.
Certyfikat „Lider Rynku” w zakresie działalności deweloperskiej. Nagroda przyznana przez Interres International Fair.
Tytuł „Filantrop Krakowa” w uhonorowaniu zasług za szlachetną działalność.Tytuł przyznany przez Prezydenta Miasta Krakowa.
Tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą

Newsletter

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje.