Działalność

Skontaktuj się

12 688 90 00

ZAMÓW ROZMOWĘ

ZAMÓW SPOTKANIE

Wyślij email

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

Grupa Kapitałowa Salwator, jeden z największych deweloperów działających na rynku krakowskim, rozpoczęła swoją działalność w roku 1998 w Krakowie.

Od początku swego istnienia firma postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych. Dlatego też od zawsze poszukiwała w swoich przedsięwzięciach nietuzinkowych rozwiązań, a każdą inwestycję cechowała konsekwencja w dążeniu do celu, a także długofalowa wizja i wiara w to, co się robi. Nie bez znaczenia jest także fakt, że firmę tworzy dynamiczny zespół młodych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, i których działania determinuje pasja!

Salwator prowadzi swoją działalność na kilku obszarach inwestycyjnych, sukcesywnie poszerzając wachlarz świadczonych usług. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji są zarówno duże obiekty mieszkalne, jak i kameralne budynki wielorodzinne oraz domy jednorodzinne. Firma zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, zarządzaniem nieruchomościami, a także kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości.

Jednakże marka Salwator to nie tylko produkty kojarzone z branżą deweloperską – drugą linią biznesową Grupy Kapitałowej Salwator jest działalność hotelowo-rekreacyjna oraz sportowo-reakreacyjna.

Powyższe związane jest z takimi inwestycjami jak: Wola Sport Paradise – całoroczne centrum tenisowe (oraz będący w trakcie realizacji obiekt sportowy z basenem, gabinetami odnowy biologicznej, centrum fitness itp.),a także Salwator Tower City Spa – obiekt Wellness & Spa znajdujący się w prestiżowym apartamentowcu w centrum krakowskich Bronowic – Salwator Tower.

Newsletter

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje.