Ogrodnicza – dziennik budowy

Cena od 5999 zł / m2
Adres: ul. Ogrodnicza, Kraków
Pozostało mieszkań: 0
Liczba mieszkań: 30
Oddane do użytku: 2016-11-30 r.

Skontaktuj się

12 688 90 00

ZAMÓW ROZMOWĘ

ZAMÓW SPOTKANIE

Wyślij email

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą!

Ogrodnicza
cena od 5999 zł / m2
Adres: ul. Ogrodnicza Kraków
Pozostało mieszkań: 0
Liczba mieszkań: 30
Oddanie do użytku: 2016-11-30 r.
Generalny Wykonawca: Firma P.U.H. Producta Henryk Łabuda
Projekt: Perbo-Projekt Sp. z o.o.

Opis inwestycji

„Osiedle Ogrodnicza” to wyjątkowy adres na mapie Krakowa. Niespełna 3km od Rynku Głównego, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy powstają nowoczesne i komfortowe mieszkania, w atrakcyjnych cenach.

Osiedle składać się będzie z obiektów mieszkalnych zaprojektowanych w formie nowoczesnej architektury, utrzymanej w ciepłej kolorystyce. Jasne elewacje i eleganckie elementy dekoracyjne, takie jak szklane balustrady, stworzą harmonijną całość. „Osiedle Ogrodnicza” to idealne miejsce dla osób, które pragną mieszkać w zacisznej enklawie, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bliskości atrakcji, jakie oferuje centrum miasta.

Cała inwestycja realizowana jest etapami. Na dzień dzisiejszy powstały już dwa trzykondygnacyjne, częściowo podpiwniczone budynki wraz z komórkami lokatorskimi oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi dla mieszkańców. Zostały one oddane do użytkowania w 2016 r. W planach jest powstanie kolejnych budynków.

Lokalizacja

Inwestycja „Osiedle Ogrodnicza” zlokalizowana jest w urokliwym zakątku, między ulicami Mogilską i Meissnera, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dzięki liniom tramwajowym przy ul. Mogilskiej (4, 5, 9, 10, 52, 64) oraz autobusowym przy ul. Meissnera (124, 424) możliwy jest szybki dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc i szlaków komunikacyjnych. Dzielnica oferuje pełną infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wszystko co niezbędne do życia każdej rodzinie: szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sklepy i punkty usługowe. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Park Lotników Polskich, Ogród Botaniczny, Korty Tenisowe „Wieczysta” a także obiektów handlowych tj. Alma, CH Krokus, Plaza, M1, Galeria Krakowska, rozrywkowych tj. Aqua Park, Multikino i akademickich. Siedzibę ma tutaj AWF, Akademia Ekonomiczna oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej, dzięki czemu okolica cieszy się dużą popularnością.

Biuro sprzedaży

Lokalizacja

ul. Sołtysa Dytmara 3
30-126  Kraków
tel. 012 688 90 00
fax. 012 688 91 60

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9.00 -18.00
sobota: 9.00 – 14.00
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać najnowsze informacje.

Nasze inwestycje